zajęcia matematyczne z pracownikami Politechniki w Białymstoku

w dniu 23 marca 2016 roku w grupie V- Sowy i w grupie IV- Pszczółki odbyły się zajęcia matematyczne prowadzone przez pracowników Wydziału Informatyki Politechniki w Białymstoku w ramach których dzieci odkrywały poprzez zabawę świat matematyki, geometrii. Aktywność dzieci podczas zajęć wskazywały na duże zainteresowanie, a sposób ukazania zagadnień matematycznych w kontekście zabawy wzbogacił wiedzę i rozwinął zainteresowania naukami ścisłymi u dzieci w wieku przedszkolnym.

Dziękujemy serdecznie Pani Ewie Girejko i Pani Marzenie Filipowicz- Chomko za profesjonalne poprowadzenie zajęć edukacyjnych z wychowankami przedszkola oraz współpracę podtrzymywaną od lat naszej placówki z Politechniką Białostocką.