Teatr cieni

16 marca 2016 roku gościliśmy aktorów z Teatru w Supraślu ze spektaklem dla dzieci w formie teatru cieni. Przedstawienie wywołało duże zainteresowanie wśród przedszkolaków, które odkryły i poznały zabawy światłem. Dzieci obejrzały bajki w formie opowieści pantomimicznych przedstawianych za pomocą sylwet. Atrakcją było przedstawienie w  wykonaniu dzieci, które za pomocą sylwetek zilustrowały piosenkę " Stary Donald farmę miał". Do zabawy w domu potrzebna jest tylko lampka i ściana, dlatego zachęcamy Rodziców do podejmowania tej formy zabawy znanej nam z dzieciństwa.

W tym dniu również dzieci z grupy IV i V były na spektaklu bajkowym w Kinie Forum, przedstawionym przez aktorów z teatru z Wrocławia. Spektakl bardzo się podobał dzieciom.

Słowem Święto Teatru w " Rumiankowym Przedszkolu" rozpoczęto w artystycznym stylu.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3