Dzień otwarty w przedszkolu

W dniu 8 marca "otworzyliśmy drzwi" naszego przedszkola dla wszystkich przyszłych wychowanków oraz dla osób, które chciały zapoznać się z ofertą naszego przedszkola. W tym dniu odwiedziło nas wiele dzieci wraz ze swoimi opiekunami.

Dzień otwarty obfitował w wiele wydarzeń, dzięki którym chcieliśmy jak najpełniej przedstawić naszą działalność na co dzień. Odbyły się więc warsztaty stomatologiczne, dzięki którym dzieci zapoznały się z prawidłową higieną jamy ustnej. Wyświetlony został film edukacyjny "W krainie 1000 bocianów" autorstwa Polskiego Towarzystwa Ptaków. Przyszli wychowankowie mieli okazję uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez nauczycieli przedszkola. Dzieci miały okazję zapoznać się z działalnością plastyczną, muzyczną wychowanków placówki. Był też czas na zabawy swobodne oraz wymianę wzajemnych doświadczeń na temat edukacji i adaptacji przedszkolnej.

Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w rekrutacji i czekamy na was od września!!!