Święta Bożego Narodzenia w Przedszkolu

Okres świąteczny w " Rumiankowym Przedszkolu" jest szczególnie pięknym i ciepłym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków i ich rodziców. Obchody i przygotowania świąteczne rozpoczęliśmy 16 grudnia otwarciem galerii prac świątecznych i występem zespołu wokalnego " Rumianki" pod kierownictwem Pani Urszuli  Kropiewnickiej. W grupie II- " Żabki", w grupie IV " Pszczółki", w grupie V " Sowy" dzieci zaprezentowały rodzicom  "Jasełka" oraz przedstawienia świąteczne. W przedszkolu odbył się również " Opłatek", w którym uczestniczył cały personel przedszkola oraz dzieci z grup starszych. Był to piękny czas śpiewania wspólnego kolęd i składania życzeń świątecznych.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za włączanie się do akcji charytatywnej prowadzonej w tym okresie w przedszkolu na rzecz rodzica wychowanki oraz za wszystkie słowa życzliwości i niezapomniane  chwile wspólnych wzruszeń.