Bal Choinkowy

19 stycznia 2016 roku odbył się Bal Choinkowy w Restauracji "Mozart" poprowadzony przez aktorów z " Teatru pod Orzełkiem". Przedszkole w tym dniu ogarnęło karnawałowe szaleństwo. Przedszkolaki przybyli na bal w pięknych karnawałowych strojach. Zabawa, tańce, konkursy i oczekiwane spotkanie z Mikołajem oraz wspólne zdjęcia były wielką atrakcją dla przedszkolaków. Wszystkie grzeczne dzieci otrzymały od Mikołaja wspaniałe prezenty. To był niezapomniany dzień obfitujący w mnóstwo wrażeń i radości dziecięcej.

Dziękujemy Właścicielom Restauracji " Mozart" za udostępnienie sali na bal karnawałowy. Dzięki Państwu mogliśmy poczuć atmosferę prawdziwej zabawy na pięknej balowej sali.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9