Zajęcia edukacyjne z zasad bezpieczeństwa

z Policją

22 września 2015 roku dzieci z grupy II- Żabki, z grupy III- Biedronki, z grupy IV- Pszczółki, z grupy V- Sowy uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z zasad bezpieczeństwa z wykorzystaniem specjalnych pomocy ruchu drogowego- Autochodzik. O bezpiecznym poruszaniu się na ulicy, znakach drogowych, korzystaniu z oznakowanych miejsc przejść dla pieszych dzieci pozyskały wiedzę bezpośrednio od Policjantek, które prowadziły zajęcia edukacyjne w formie zabawy.

Serdecznie dziękujemy Pani Anieli Kurzyna z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, Pani Annecie Grochowskiej- Kasperwocz i Pani Marcie Gawieńczyk z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku za wdrozenie zasad bezpieczeństwa, które wykorzystujemy na co dzień podczas spacerów i wycieczek z udziałem dzieci przedszkolnych.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5