Zbiórka nakrętek "Dla Milenki"

Milenka Garbolińska choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Choroba wymaga ciągłej i intensywnej rehabilitacji, co jest z kolei bardzo kosztowne. W leczeniu Milenki bardzo dobre wyniki daje delfinoterapia, jednak jej koszt jest bardzo duży. Aby umożliwić wyjazd dziecka, rodzice dziewczynki zorganizowali akcję "Nakrętki dla Milenki". Pomóc może każda osoba, zbierając plastikowe nakrętki i przynosząc je do przedszkola.

Serdecznie zachęcamy do zbiórki i dziękujemy!

W celu przybliżenia tematu zachęcamy rodziców do wysłuchania reportażu Agnieszki Czarkowskiej z Polskiego Radia Białystok pt.: "Nakrętka z mojego domu" .

Który miał emisję 20 marca 2017, godz. 17:15 i 22:15

Plastikowa nakrętka od napojów, mleka czy chemii gospodarczej często ląduje w koszu na śmieci. Ale w wielu domach wędruje do specjalnego pojemnika, aby potem trafić do ludzi, którzy je zbierają. Po co? Czy rzeczywiście przynoszą pomoc? Czy mozolna praca zbierania plastikowego drobiazgu się opłaca?

Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ...
! Folder ''osemeczka/2017-03-06;Zbiorka_nakretek_Dla_Milenki/zdjecia'' nie zawiera żadnych zdjęć z formacie JPG ani PNG!