jeszcze wcześniej

Webinar

Jak się kłócić, aby rozwiązywać problemy i rozwijać się jako człowiek?

AKCJA MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK

Wyprawki dla małych Czytelników Książnicy Podlaskiej, czyli kolejna edycja akcji „Mała książka - wielki człowiek

Białostocka Akademia Rodziny - wykłady online dla Rodziców

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład online dla rodziców „Nie krzyczę”, który odbędzie się 4 listopada 2021 r. o godz. 17:00.

Webinar dla rodziców

serdecznie zapraszamy do oglądania:

WEBINARY

Szanowni Państwo,

Wirus RSV

Otrzymaliśmy informację o zachorowaniach dzieci i hospitalizacji na wirus RSV wywołującego silną infekcje układu oddechowego, w tym zapalenia oskrzeli i płuc. Prosimy rodziców o wykazanie czujności i obserwację dzieci z dolegliwościami takimi jak: silny kaszel i katar, podwyższona temperatura. Jest to bardzo trudny do wyleczenia wirus, wymaga terapii antybiotykowej pod nadzorem lekarza.

"Moje dziecko nie chce jeść. Poradnik dla rodziców."

Posiłki mogą stać się zmorą dla niejednego rodzica. Co zrobić kiedy dziecko nie je, albo je niewłaściwe produkty? Zapraszamy na cykl krótkich filmów Q&A, w których wspólnie rozwiążemy nasze najczęstsze problemy.

Jak nastolatkowie spędzają czas z rodzicami?

serdecznie zapraszamy do oglądania: