jeszcze wcześniej

Zebrania organizacyjne z rodzicami

Serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne dotyczące nowego roku szkolnego 2021/ 2022, które odbędą się o godz. 16.30 w sali rytmicznej (przy szatni dziecięcej)

Zniżki w opłatach

Rodzice ubiegający się o ulgę w opłacie za pobyt  dziecka
w przedszkolu na rok szkolny 2021/2022 powinni złożyć odpowiednie dokumenty (t.j. Decyzje MOPR, BKDR) w sekretariacie przedszkola
w godz. 7.00 – 15.00

Procedura bezpieczeństwa obowiązująca w przedszkolu

W związku z rozpoczęciem  roku szkolnego 2021/2022 od dnia 1 września 2021 roku oraz organizacją pracy przedszkola a także  zapewnieniem bezpiecznych warunków funkcjonowania  w pandemii wywołanej wirusem covid-19  informuję, iż w Przedszkolu Samorządowym Nr 77 „ Rumiankowym Przedszkolu” im. Simony Kossak  w Białymstoku obowiązują Procedury organizacji pracy i bezpieczeństwa podczas trwania pandemii.

Karty "stoperek" dzieci nowoprzyjętych

Szanowni opiekunowie dzieci nowoprzyjętych do przedszkola,

Godziny pracy wychowawców

Godziny pracy wychowawców w grupach przedszkolnych

Organizacja roku szkolnego 2021/ 2022

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci

Spotkanie adaptacyjne z nowoprzyjętymi dziećmi

W dniu 30. 08. 2021 r (poniedziałek) w godzinach 9.00 – 11.00 odbędzie się spotkanie adaptacyjne dzieci i opiekunów na terenie naszego przedszkola. Osoby, które skorzystają z zaproszenia proszone są o zmianę obuwia (dotyczy dzieci i rodziców), a także zachowanie zasad GIS (stosowne odstępy, maseczki ochronne, dezynfekcja rąk)  w strefie wspólnej przedszkola.

Zebranie rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola

serdecznie zapraszam na spotkanie w związku z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej Państwa dziecka w roku szkolnym 2021/2022.