WALENTYNKI

Walentynki były wspaniałym dniem dla wszystkich przedszkolaków Naszego przedszkola. Był prawdziwym, czerwonym dniem przyjaźni, życzliwości i zabawy.

Całe przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Dzieci miały okazję poznać tradycję tego święta. 14 lutego to przecież nie tylko dzień zakochanych, ale to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi.

W czerwonych strojach i wspaniałych humorach dzieci wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych, obdarowywały wszystkich miłym słowem, gestem. Od poniedziałku wykonywały i wrzucały do skrzynki walentynkowej piękne kartki z życzeniami lub miłym słowem zaadresowanym do ulubionej koleżanki czy kolegi. Nie zabrakło spontanicznych emocji i dobrej zabawy. Pani Dyrektor odwiedziła każdą grupę wręczając napisany przez siebie wiersz z okazji tego święta oraz obdarowując dzieci cukierkami.
Dzień Św. Walentego z pewnością można zaliczyć do udanych.
😊