Zebranie z rodzicami dzieci 3-4-letnimi, rozpoczynającymi edukację przedszkolną

Informujemy Rodziców dzieci 3-4-letnich, które od 01.09.2022 r. rozpoczynają edukację przedszkolną w "Rumiankowym Przedszkolu"o zebraniu organizacyjnych z udziałem psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku.

Zebranie odbędzie się  dniu 23 czerwca 2022 roku o godz. 16.00 w sali rytmicznej (przy szatni dziecięcej umiejscowionej  w piwnicy przedszkola). Podczas zebrania będzie wygłoszona prelekcja nt. "Adaptacja dzieci do przedszkola". Będą również omówione sprawy organizacyjne funkcjonowania w grupie oraz dotyczące dni adaptacyjnych do przedszkola, które będą organizowane w sierpniu 2022 roku.

Od godz. 15.30 Pani Psycholog będzie służyła indywidualną poradą dla chętnych rodziców.

Prosimy, aby w zebraniu uczestniczył jeden Rodzic reprezentujący dziecko z uwagi na ograniczone warunki lokalowe i zachowanie przepisów bezpieczeństwa.

Zapraszamy do "Rumiankowego Przedszkola"