Funkcjonowanie przedszkola w okresie wakacyjnym

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu 2022 r przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane urlopy wypoczynkowe  pracowników.

W miesiącu sierpniu 2022 roku w przedszkolu będzie obowiązywała przerwa wakacyjna.

Prosimy Rodziców o deklarowanie obecności dzieci na miesiąc lipiec 2022 r wpisując się na listę u Pań dyżurujących lub wychowawczyń w grupach.

Rodzice, którzy będą musieli skorzystać z usług przedszkola dyżurującego w miesiącu sierpniu 2022 r (  wyłącznie z Przedszkola Samorządowego Nr 87 przy ul. Magnoliowej 13 w Budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 5  w Białymstoku ) proszeni są o zgłaszanie takiej informacji do sekretariatu przedszkola- nr tel. 85-66-13-855 lub mailowo ps77@um.bialystok.pl

Z możliwości korzystania z dyżuru w  innym przedszkolu mogą skorzystać wyłącznie Rodzice pracujący w podanych  terminach.

Deklarację zapisu dzieci na miesiące wakacyjne: lipiec i sierpień prosimy zgłaszać  w ustalonym terminie do dnia:                                        10 czerwca 2022 roku

Prosimy Rodziców  o  realne i przemyślane składanie deklaracji korzystania z usług przedszkola w okresie wakacyjnym wynikającej z planowej organizacji  placówki w zakresie żywienia i zapewnienia właściwej opieki dydaktyczno- wychowawczej.