OBCHODY DNIA DZIECKA W PRZEDSZKOLU

W dniach 30 maja- 3 czerwca  2022 roku będziemy realizowali w przedszkolu  tematykę związaną ze  Świętem Patrona- Panią Profesor Simony Kossak

Zapraszamy Rodziców i dzieci do udziału w konkursie plastycznym„ Białowieski świat przyrody Simony Kossak ” .Prosimy o wspólne wykonanie w domu pracy plastycznej z dzieckiem, w dowolnej technice i przyniesienie do grupy przedszkolnej do dnia 27 maja 2022 roku . W każdej kategorii wiekowej prace plastyczne zostaną nagrodzone.

W dniu 30 maja- urodziny Simony Kossak dzieci otrzymają dyplomy i nagrody zdobyte w konkursie plastycznym „ Białowieski świat przyrody Simony Kossak ” na forum przedszkola.

1 czerwca 2022 roku „ Piknik w ogrodzie przedszkolnym”

W tym dniu dzieci będą mogły przynieść małe kocyki oraz ulubioną zabawkę, książkę (bez słodyczy).W ogrodzie będą organizowane zabawy ruchowe- na trampolinie, dmuchanym zamku, z wykorzystaniem chusty animacyjnej, piłek, sprzętu sportowego. By urozmaicić piknik dzieci otrzymają z przedszkola drożdżowe słodkie bułeczki oraz soki z owoców.

9 czerwca 2022 r  - Bajeczna przygoda w ogrodzie

W tym dniu odbędzie się „Bajkowy bal w ogrodzie” prowadzony przez aktorów Teatru ‘”Pod Orzełkiem" w godz.  9.30-11.00 z udziałem wszystkich dzieci z przedszkola.

Koszt imprezy będzie pokryty z funduszy przedszkolnych oraz  ze składek Rady Rodziców