AKCJA MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK

Wyprawki dla małych Czytelników Książnicy Podlaskiej, czyli kolejna edycja akcji „Mała książka - wielki człowiek”

Trwa kolejna edycja projektu, skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat)  i ich rodziców, a realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” przez Instytut Książki, przy wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Każde dziecko, które rodzice zapiszą do biblioteki lub już to zrobili, otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę pt. Pierwsze czytanki dla…, poradnik dla rodziców oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem książki, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu, zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, który będzie potwierdzeniem jego czytelniczych zainteresowań.

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do wszystkich filii Książnicy Podlaskiej (oprócz Filii nr 10 i 14) na terenie miasta Białystok. Na dzieci czeka 500 wyprawek.

Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.