SZANOWNI PAŃSTWO,

Z uwagi na organizację pracy przedszkola informujemy:

Przyprowadzanie dzieci odbywa się  w godzinach 6. 30 – 8. 30.

Rodzice dzieci 5-6- latków wchodzą z dzieckiem do przedszkola- klikają przygotowaną wcześniej kartą „Stoperek”, wychodzą z placówki. Dziecko kieruje się do szatni, gdzie dyżur pełni personel przedszkola.

Rodzice dzieci 3-4 latków mogą wejść do szatni, dziecko od drzwi holu odprowadzane jest do sali.

Odbieranie dzieci:  odbywa się w godzinach: 14.00 – 17.00

Rodzice sygnalizują przy drzwiach odbiór dziecka (podają imię, nazwisko  i grupę) i odbijają przygotowaną kartę „ Stoperek”.  Oczekują na dzieci 5-6-letnie przed drzwiami przedszkola .

Rodzice dzieci 3-4-letnich mogą wejść z dzieckiem do szatni.

W wyjątkowych sytuacjach można odbierać dziecko wyłącznie w godzinach godz.12.00-12.30

(proszę o zgłoszenie tego faktu z rana przyprowadzając dziecko)

PROSIMY O USZANOWANIE CZASU ODPOCZYNKU ZWŁASZCZA NAJMŁODSZYCH DZIECI I KRÓTKIE ZASYGNALIZOWANIE DZWONKIEM DO DRZWI CHĘĆ ODBIORU DZIECKA.

Do przedszkola przyprowadzane są jedynie zdrowe dzieci, bez objawów chorobowych (wysypka, gorączka, katar, itp.)

Na terenie placówki nadal obowiązują procedury funkcjonowania przedszkola w czasie epidemii według wytycznych MEiN, MZ i GIS.

W sprawach dotyczących poszczególnych oddziałów nauczyciele – wychowawcy grup kontaktują się z Państwem za pośrednictwem e- maili bądź telefonicznie.