ważne informacje dotyczące organizacji przedszkola w strefie żółtej

Przyprowadzanie dzieci (wyłącznie z zabezpieczeniem ust i nosa oraz dezynfekcji rąk) .

Z uwagi na organizację pracy przedszkola informujemy:

- Rodzice przyprowadzają dzieci do godz. 8.30

-Rodziców wcześniej przychodzących po dzieci informujemy, iż można odbierać dziecko wyłącznie

od godz.12.00-12.30

-Odbiór dzieci z przedszkola rozpocznie się od godz.14.00

-Rodzice dzieci 5-6- latków wchodzą z dzieckiem  do przedszkola- klikają przygotowaną wcześniej kartą„ Stoperek”, wychodzą z placówki. Dziecko kieruje się do szatni, gdzie dyżur pełni personel przedszkola.

- Rodzice dzieci 3-4 latków mogą wejść do szatni, dziecko od drzwi holu odprowadzane jest do sali.

- Rodzice dzieci 3- letnich jeżeli dziecko płacze mogą odprowadzić dziecko pod drzwi grupy I " Motylki"

Odbieranie dzieci:

Rodzice sygnalizują przy drzwiach , odbiór dziecka (podają imię, nazwisko  i grupę) i  odbijają przygotowaną kartę „ Stoperek”.  Oczekują na dzieci 5-6-letnie przed drzwiami przedszkola .

-Rodzice dzieci 3-4-letnich mogą wejść z dzieckiem do szatni, (prosimy o sprawną komunikację)

Prosimy Rodziców ,aby nie tłoczyli się w holu przedszkola, przestrzegali zasady bezpieczeństwa dla dobra własnego dziecka i innych, korzystających z usług przedszkola w okresie pandemii .

Rodziców prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad, które mają na celu zachowanie bezpieczeństwa w okresie pandemii