Informacja o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur wakacyjny

Informujemy Rodziców, iż  zakończył się etap deklarowania na dyżur wakacyjny w przedszkolu, który będziemy pełnić w miesiącu lipcu 2020 roku. W przerwie wakacyjnej przedszkola , który w tym roku szkolnym przypada w miesiącu sierpniu , zgłoszone dzieci będą  objęte opieką w Przedszkolu Samorządowym nr 87 w Białymstoku przy ZSPS Nr 5 mieszczącym się przy ul. Magnoliowej.  Kwalifikację dzieci na dyżur wakacyjny przeprowadzono  zgodnie z kryteriami i procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi  na terenie Miasta Białegostoku  w związku z wytycznymi GIS, MEN, MZ w sytuacji pandemii COVID-19.

Rodzice dzieci zadeklarowanych na dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu i w miesiącu sierpniu (do Przedszkola Samorządowego Nr 87 w Białymstoku) składają wypełnione deklaracje  i klauzulą RODO wraz z oświadczeniami o zatrudnieniu, oświadczenie o stanie zdrowia dziecka i zgodą na pomiar temperatury ciała dziecka, upoważnienie do odbioru dziecka w COVID -19w nieprzekraczalnym  terminie do dnia: 3o.06.2020 roku do skrzynki znajdującej się przy drzwiach głównych w holu przedszkola lub mogą przesłać elektronicznie na adres przedszkola: ps77@um.bialystok.pl w nieprzekraczalnym wyznaczonym w/w terminie.

Rodzice deklarujący dzieci na sierpień 2020 wpisują nazwę Przedszkola Samorządowego Nr 87 w Białymstoku i wrzucają  wypełnione dokumenty do skrzynki w  naszej placówce.

Prosimy Rodziców o przestrzeganie wyznaczonych terminów dostarczania wakacyjnych  deklaracji.  Informujemy, że nie będzie możliwości zapisania dziecka do przedszkola w późniejszym terminie ze względów organizacyjnych oraz obowiązujących procedur bezpieczeństwa funkcjonowania przedszkola w pandemii.

Procedurę bezpieczeństwa zaktualizowaną, która obowiązuje na terenie Miasta Białegostoku zamieszczono w załącznikach

Do pobrania: