Dyżur wakacyjny w przedszkolu

W związku z pełnionym dyżurem wakacyjnym w " Rumiankowym Przedszkolu" przypadającym w tym roku szkolnym w miesiącu lipcu ( w sierpniu placówka ma przerwę urlopową) , informujemy Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola o możliwości deklarowania dzieci w terminie:

16.06.2020- 24.06.2020 do godz. 15.00

Należy  wypełnić wstępną  deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie dyżuru wakacyjnego , ze wskazaniem terminu w miesiącu lipcu. Deklarację należy wrzucić do skrzynki w holu przedszkola.

Na dyżur wakacyjny kwalifikowane będą dzieci wyłącznie rodziców pracujących zgodnie z kryteriami kwalifikacji przyjętymi przez  Urząd Miejski w Białymstoku w związku z pandemią.

Informujemy, iż nastąpi również reorganizacja składu grup zgodnie z procedurami bezpieczeństwa, zaleceniami GIS, MEN i MZ, mając na względzie również warunki lokalowe i organizacyjne przedszkola.

Dodatkowo informujemy, że w wyjątkowej sytuacji istnieje możliwość zapisania dziecka na miesiąc sierpień do Przedszkola Samorządowego Nr 87 przy ZSPS Nr 5 przy ul. Magnoliowej w Białymstoku. Będzie to również zależało od ilości miejsc , jakimi będzie dysponować wskazana  placówka, po przyjęciu swoich wychowanków , którzy mają gwarantowane pierwszeństwo .

Zapisy dzieci  na sierpień będą przyjmowane wyłącznie telefonicznie w sekretariacie " Rumiankowego Przedszkola" w godz. 7.00-15.00 w/w terminie nr tel: 85-66 13 855 .Prosimy Rodziców o zadeklarowanie terminu pobytu dziecka w przedszkolu w miesiącu sierpniu.

UWAGA!!!

Rodzice dzieci, którzy nie korzystali z usług przedszkola od dnia 25.05.2020 roku, a zgłaszają dziecko do przedszkola w miesiącu lipcu, powinni wypełnić wymaganą dokumentację wskazaną przez UM w Białymstoku: deklarację, oświadczenia, zgody na pomiar temperatury, klauzula RODO w/w terminie i przesłać skany dokumentów na adres mailowy przedszkola: ps77@um.bialystok.pl lub wrzucić do skrzynki znajdującej się w holu przedszkola w terminie od dnia 16.06-24.06.2020 roku do godz.15.00.

O kwalifikacji dziecka na okres wakacji powiadomimy Rodziców mailowo.

Apelujemy do Rodziców o przemyślane decyzje w związku z posłaniem dziecka do innej placówki podczas pandemii wywołanej przez wirus COVID-19. Należy mieć na względzie, że dziecko musi w jednakowym czasie odnaleźć się  w trudnych warunkach  reżimu sanitarnego oraz  w  nowym i nieznanym środowisku.

Informujemy, iż w późniejszym wyznaczonym terminie po złożonej wstępnej deklaracji Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola będą zobowiązani do wypełnienia odpowiednich dokumentów, oświadczeń i upoważnień zgodnie z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Miasta Białegostoku.

Prosimy Rodziców o przestrzeganie wyznaczonych terminów deklaracji.  Informujemy, że nie będzie możliwości zapisania dziecka do przedszkola w późniejszym terminie ze względów organizacyjnych oraz obowiązujących procedur bezpieczeństwa funkcjonownia przedszkola w pandemii.

Wstępna deklaracja dostępna jest również w wersji papierowej w placówce (w holu) oraz  w wersji elektronicznej.

Do pobrania: