Przedłużenie czasu zamknięcia placówki

W związku z trwającą i rozszerzającą się epidemią spowodowaną koronawirusem w Polsce informujemy,że decyzją MEN placówki oświatowe będą zamknięte do dnia 26.04.2020 roku. Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 09.04.2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nauczyciele przedszkola zamieszczają materiały edukacyjne na stronie poszczególnych grup, które zgodne są z podstawą programową i realizowanymi programami wychowania przedszkolnego.

Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci również do programu TV ABC " Domowe Przedszkole", które transmitowane jest codziennie w godzinach od 9.00 do 13.00.

Życzymy Państwu i Dzieciom dużo zdrowia, przejścia z nadzieją tego trudnego czasu i szybkiego powrotu do przedszkola.