Grupa Łączona w dniu 16 sierpnia 2019 roku

Informujemy Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w miesiącu sierpniu 2019 , iż w dniu:

16 sierpnia 2019 roku (piątek) po Święcie 15.08.2019 w przedszkolu będzie funkcjonowała grupa łączona z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane zaległe urlopy pracowników.

W związku z powyższym prosimy o wpisywanie na listę dzieci pracujących Rodziców, które  w tym dniu będą obecne w przedszkolu. Lista znajduje się w sali grupy I u dyżurującego nauczyciela.

Termin dokonania wpisu do dnia 13 sierpnia 2019 r (do godz. 12.00)

Nieobecność zapisanego dziecka skutkuje naliczeniem dziennej stawki żywieniowej (w kwocie dziennej- 5 zł).

W przypadku choroby dziecka, prosimy o wcześniejsze telefoniczne powiadomienie sekretariatu przedszkola do w godzinach pracy-od 7.00 do 15.00