100 rocznica Odzyskania Niepodległości Polski

W dniu 9 listopada 2018 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" będziemy obchodzili uroczyście Jubileusz 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez  Polskę. W placówce będzie zorganizowana uroczysta akademia patriotyczna, podczas której dzieci zaprezentują wiersze, tańce narodowe i pieśni. Włączymy się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu dla Niepodległej pod patronatem MEN, polegającej na odśpiewaniu czterech zwrotek hymnu narodowego o godzinie 11.11. W tym dniu nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego realizowanego w ramach projektu edukacyjnego międzynarodowego "Piękna nasza Polska cała" oraz odbędzie się pokaz patriotycznego stroju. " Rumiankowe Przedszkole" wystroi się w barwy narodowe, które wykonane będą z wytworów dzieci.

Prosimy Rodziców wychowanków o wykazanie dbałości i ubiór dziecka w tym dniu na galowo, wyposażając w różnorodne akcenty i symbole narodowe.

ogloszenia