Badania logopedyczne w przedszkolu

W dniach: 25-26 września 2018 roku od godz. 9.00 na terenie placówki odbędą się badania logopedyczne zdiagnozowanych przez nauczycieli dzieci   przeprowadzone przez skierowanego logopedę z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku.

Badania  zakresu logopedii obejmą dzieci z grupy: III- 6-latki „ Sowy”, IV- 4- latki „ Biedronki” , V- 5-6-latki „Pszczółki”

Rodziców prosimy o podpisanie stosownej zgody na udział w badaniu specjalistycznym oraz klauzuli w związku z przepisami RODO.

Rodzice z grupy I-Motylki i II- Żabki-  dzieci 3- letnich mogą skonsultować się z logopedą w niepokojących przypadkach, po zgłoszeniu się do wychowawczyni w grupie.

Informujemy, że badania logopedyczne w obu grupach dzieci 3- letnich będą przeprowadzane po I półroczu w roku szkolnym 2018/2019

ogloszenia