Wycieczki autokarowe

PACOWA CHATA- KRYPNO

W dniu 18 czerwca 2018 roku wszystkie dzieci z przedszkola wyjeżdżają do Pacowej Chaty- Przysiółku szlacheckiego w Krypnie (32 km od Białegostoku). Prosimy rodziców  o przyprowadzenie dzieci na śniadanie o godz. 8.30. Planowy wyjazd. 9.00, powrót około 14.30.

Przedszkole zapewnia wyżywienie. Koszt autokarów pokryty zostanie z funduszy  Rady Rodziców.

BIAŁOWIEŻA- LEŚNICZÓWKA DZIEDZINKA

W dniu 21 czerwca 2018 roku dzieci 6- letnie z grupy IV i V na zakończenie edukacji przedszkolnej pojadą na wycieczkę do Białowieży do Leśniczówki Dziedzinka -Simony Kossak (tylko my otrzymaliśmy tak piękny przywilej  wejścia do leśniczówki, która jest zamknięta dla zwiedzających Białowieżę) . Spotkamy się również z Panem Tomaszem Samojlikiem autorem książeczek o żubrze Pompiku. To wszystko dzięki uprzejmości i współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Energii Odnawialnej w Białowieży.

Prosimy Rodziców dzieci wyjeżdżających na wycieczkę o przyprowadzenie dzieci na wcześniejsze śniadanie, na godz. 7.30.

Planowy wyjazd godz. 8.00, powrót około 14.30

Dzieci z grupy IV, których rodzice nie zadeklarowali wyjazdu pozostaną pod opieką w przedszkolu.

ogloszenia