jeszcze wcześniej

Ferie z TVP” – wyjątkowa propozycja dla rodzin

Czas spędzony w domu podczas ferii może być niezwykle inspirujący. Mądra rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy edukacyjne i lifestylowe – wszystko to znajdziemy w nowej ofercie programowej przygotowanej przez Telewizję Polską we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Twarzą i ambasadorką projektu jest Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior w 2018 roku. „Ferie z TVP” dostępne będą na antenach Telewizji Polskiej, w serwisie vod.tvp.pl, na stronie ferie.tvp.pl oraz na platformie hybrydowej już od 4 stycznia 2021 r.

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru

Zdjęcia w przedszkolu

W środę 16 grudnia 2020 r. będą wykonywane w naszym przedszkolu zdjęcia o tematyce Bożonarodzeniowej, a także kalendarze na rok 2021.

Akcja "Razem na święta"

pragniemy poinformować, że nasze przedszkole bierze udział w Akcji „Razem na święta”. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się Państwo na następującej stronie:

FUNKCJONOWANIE GRUP

W związku z organizacją pracy przedszkola prosimy o zapisywanie