Kwarantanna w grupie Żabki

W związku z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej  18 dzieci z grupy II „ Żabki” zostało skierowanych na kwarantannę w terminie od dnia 29.11.2021 do 03.12.2021 z uwagi na bezpośredni kontakt z osobą zarażoną wirusem COVID-19. O nałożeniu kwarantanny Rodzice wychowanków zostali powiadomieni mailowo.

Z uwagi na nieobecność nauczycieli i personelu grupy II „Żabki” dzieci, których nie dotyczy kwarantanna będą przebywały w tym okresie  w pozostałych grupach przedszkolnych. Materiały do pracy w formie zdalnej będą zamieszczane na stronie internetowej grupy.

Przypominam Rodzicom o obowiązku noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk przy wejściu do przedszkola oraz przestrzegania zachowania zasad dystansu społecznego.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Bogusława Czyrska