Powitanie wiosny

21.03. witaliśmy wiosnę. Dzieci już od rana śpiewały piosenki i podziwiały swoje stroje. Po śniadaniu odbył się ekologiczny pokaz mody. Dzieci zaprezentowały swoje fantastyczne eko-stylizacje wykonane wspólnie  z rodzicami. Pszczółki odważnie przechadzały się po czerwonym dywanie prezentując piękne przebrania wykonane z nakrętek, worków foliowych, gazet i innych surowców wtórnych. Występ każdego dziecka został nagrodzony brawami zaś wykonawcy strojów otrzymali dyplomy. Serdeczne podziękowania należą się rodzicom naszych przedszkolaków, którzy wykazali się wielką kreatywnością i pomogli przygotować te piękne ekologiczne kreacje. Pokaz ten na pewno na długo zapadnie nam w pamięci.

Zwierzęta w przedszkolu

W dniu 13.03.24r. odwiedziły nasze Rumiankowe Przedszkole zwierzaki z Puchatej Radości. Były to między innymi: alpaka, szynszyl, owca oraz króliki. Dzieci były zachwycone obecnością zwierząt. Zachowywały się cichutko i spokojnie, żeby nie wystraszyć czworonożnych gości:)

WARSZTATY - EGZOTYCZNA PODRÓŻ Z UDZIAŁEM ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH

19 lutego naszym gościem był pan Bartosz w towarzystwie swoich niezwykłych podopiecznych. Zaprezentował dzieciom egzotyczne płazy i gady, z którymi na co dzień nie mamy okazji obcować.

WALENTYNKI

Walentynki - czyli jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku! I to nie tylko dla zakochanych, bo walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem!

WALENTYNKI

14 lutego (środa) w naszej grupie będziemy obchodzić Walentynki:)

KONKURS

Kolorowy świat Jana Brzechwy– przedszkolny ogólnopolski konkurs plastyczny – XVII edycja.