Akcja " Szkoła do hymnu"

W dniu 10listopada 2021 o godz. 11.11 dzieci z' Rumiankowego Przedszkola" zaśpiewały hymn, przyłączając się do akcji ogólnopolskiej MEiN. W tym uroczystym dniu od wejścia do  przedszkola, witały nas pieśni patriotyczne oraz gazetka tematyczna przygotowana z okazji Święta Niepodległości. Dzieci w grupach uczyły się wierszy i pieśni patriotycznych, hymnu narodowego, wykonywały kotyliony , które prezentowały podczas obchodów uroczystości  grupowych w dniu 10 listopada. Wymiar patriotyzmu, wolności Ojczyzny jest nadrzędną wartością pielęgnowaną w placówce. Wspólne odśpiewanie hymnu zawsze wywołuje wzruszenie, bo wyznajemy wszyscy razem  największą miłość do Ojczyzny , którą pielęgnujemy  w sercu od najmłodszych lat, przekazując ją dalszym pokoleniom.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5