Boże Narodzenie w Przedszkolu

Czas Świat Bożego Narodzenia jest szczególnie piękny w przedszkolu. Czuje się oczekiwanie dzieci na Mikołaja, na uroczystości w grupach , gdzie rodzice wraz z dziećmi spędzili miło czas. We wszystkich grupach odbyły sie spotkania, warsztaty lub uroczystości Jasełkowe. W I grupie Motylki, w II grupie Żabki, w IV grupie Biedronki dzieci i rodzice spotkali się by posłuchać świątecznych piosenek, kolęd i wierszy oraz wykonać wspólnie świąteczną ozdobę. W grupie III Pszczółki i w grupie V Sowy odbyły się Jasełka z udziałem całych rodzin. To były pięknie przygotowane występy dzieci, w strojach na prawdziwej scenie. Wzruszenie przy oglądaniu występów dzieci było duże, nie raz można było zauważyć łzy w oczach dorosłych.  W tych dniach odbył się kiermasz świąteczny, z którego dochód został przeznaczony na pomoc dzieciom z białostockiego hospicjum z Fundacji "Pomóż Im". Zbieraliśmy również zabawki, słodycze dzieciom oraz środki czystości dla dzieci z Bałty leżącej na południu na Ukrainie, przy współpracy z ks. Danielem Kułakowskim z parafii św. Stanisława BM w Bałcie.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za piękny udział w świątecznych dniach przedszkolnych, a także wsparcie dzieci chorych i żyjących w biedzie. To były prawdziwie piękne, świąteczne dni w przedszkolu, podczas których dzieci uczyły się dobra i wrażliwości na potrzeby innych.

Wesołych Świąt.