Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 28 listopada 2019 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" odbyło się pasowanie na przedszkolaka. W ranku Pani Dyrektor uroczyście pasowała na przedszkolaka dzieci 3- letnie z grupy II " Żabki"- Bartosza K., Joasię G., Kacpra W., Zosię J. oraz z grupy IV " Biedronki"- Kacpra Z.  , Krystiana G., Martynkę B., Paulę K., Nikolę Ł. , Jakuba R.. Zostały przyjęte przez starszych kolegów gromkimi brawami.

W grupie I " Motylki", gdzie uczęszczają wyłącznie 3- latki odbyła się uroczystość o godz. 14.30 z udziałem rodziców, rodzeństwa i zaproszonych na tę okoliczność gości. Dzieci zaprezentowały program artystyczny: wiersze, tańce, piosenki  przygotowany przez Panią Ewelinę i Panią Magdę oraz Panią Ulę. W sali rytmicznej w obecności zebranych gości Pani dyrektor pasowała na Przedszkolaków " Rumiankowego Przedszkola". Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz poduszki- niebieskie kotki z wypisanym imieniem. To była piękna, pierwsza  uroczystość dzieci 3-letnich. Gratulujemy odwagi i pięknego występu dzieciom.