Odwiedziny kotka w Przedszkolu

W dniu 28 listopada 2019 roku w grupie II " Żabki" był niecodzienny gość- kotek . Na zajęciach edukacyjnych z dziećmi Pan Łukasz B.- tata Kamila opowiedział jak należy zajmować się i opiekować małym kotkiem. Co to zwierzątko lubi robić, jak się z nim bawić i co zrobić by był szczęśliwym kotkiem w domku, gdzie mieszkają małe dzieci.

Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi B. za piękne spotkanie  podczas którego dzieci miały bezpośredni kontakt z kotkiem i uzyskały wiele wiadomości, jak należy się nim opiekować. To dobra lekcja przed nabyciem własnego kotka, szczególnie w okresie świątecznym.