Spotkanie z Dzielnicową

W dniu 21 listopada 2019 roku w grupie V " Sowy" odbyło spotkanie z mł asp.  Panią Pauliną Sidorską- Dzielnicową Komisariatu Policji III Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku na temat bezpieczeństwa, zachowania właściwych postaw przez dzieci wobec spotykanych zagrożeń, przestrzegania zasad ruchu drogowego a także zadań policjanta na służbie, pracy w komisariacie. Dzieci dowiedziały się jak długo trzeba się uczyć i co zrobić by zostać w przyszłości policjantem. Pani Dzielnicowa spotkała się również z dziećmi 4- letnimi w grupie " Biedronki", aby porozmawiać o właściwym zachowaniu się w przedszkolu, na spacerach i wycieczkach oraz jak przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Dziękujemy serdecznie za piękne i owocne spotkanie budzące zaufanie dzieci do policjantów na służbie. Dzieci otrzymały zaproszenie do zwiedzenia III komisariatu przy ul. Wrocłąwskiej.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3