zajęcia otwarte w II grupie Żabki

Po roku adaptacji do przedszkola rodzice grupy II Żabki mogli uczestniczyć w zajęciach otwartych prowadzonych przez  Panią Urszulę- nauczycielkę grupy . Rodzice mogli zaobserwować umiejętności dzieci w zakresie prowadzonej pracy edukacyjnej dotyczącej czytania globalnego, liczenia oraz odtwarzania rytmów. Dzieci przedstawiły również piosenkę ilustrowaną ruchem o wiośnie.Dzieci zaprezentowały się doskonale. Po rocznym pobycie w przedszkolu dzieci prezentują wyższy poziom we wszystkich sferach rozwoju: fizycznej, społecznej i intelektualnej zgodnie z zadaniami podstawy programowej.