Pasowanie na przedszkolaka

w dniu 25-26 października 2018 roku odbyły się uroczystości " pasowania na Przedszkolaka" w grupie I Motylki i w Grupie II- Żabki z udziałem rodziców wychowanków, rodzeństwa, babć i dziadków. To były piękne i bardzo wzruszające uroczystości. Po raz pierwszy w przedszkolu  dzieci 3-4- letnie prezentowały się na forum przedszkola, dość licznie zgromadzonym. Pokonały swoje emocje, próg nieśmiałości, a często i lęku przed wystąpieniem publicznym. Dały radę i to jeszcze jak !!! Gratulujemy dzieciom z serca, bo zostały uroczyście przyjęte w poczet " Rumiankowego Przedszkola" otrzymując pamiątkowe dyplomy, kubeczki z logo grupy i słodkie rumianki.

Dzieci zaprezentowały piękne programy artystyczne, które są wynikiem pracy nauczycieli przez okres dwuch miesięcy pobytu dzieci w przedszkolu. Wiersze, piosenki i tańce- tyle już znają, tak wspaniale radzą sobie na co dzień w przedszkolu. Dziękujemy Rodzicom za dobrą współpracę z nauczycielami grup " Motylki" i "Żabki"  w procesie adaptacji, który ciągle jeszcze trwa, ale owoce jej już są efektywne.