Koncert Skrzypcowy Diany Sidoruk

W " Rumiankowym Przedszkolu" odbył się koncert skrzypcowy zagrany przez Dainę Sidoruk, siostrę wychowanki przedszkola Asi Sidoruk. Diana jest uczennicą Szkoły Podstawowej Nr 44 w Białymstoku, uczęszcza również do szkoły muzycznej. Nasi wychowankowie mogli uczestniczyć w pięknie zagranym koncercie na skrzypcach przez Dianę. Dodatkową atrakcją były również przygotowane wiadomości i zagadki dla dzieci, które dotyczyły skrzypiec i granej muzyki. Wielki talent Diany na pewno będzie zauważony w przyszłości, a my mieliśmy już dziś przyjemność słuchania pięknej muzyki . Wszyscy w przedszkolu uznali, że Diana jest obdarzona talentem muzycznym, który wsparty tak piękną i systematyczną pracą w grze na skrzypcach, zaprowadzi Ją  w przyszłości do sukcesu. Tego Ci Diano życzymy z całego serca i serdecznie dziękujemy za chwilę pięknej muzyki w przedszkolu.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6