zajęcia z zoologiem

w dniu 27 kwietnia 2017 roku w przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne prowadzone przez Panią Sylwię Mucharską, która z zawodu jest zoologiem. Dzieci dowiedziały się jak należy dbać o zwierzęta hodowlane, które na co dzień możemy spotkać na wsi. Podczas prezentacji multimedialnej poznały szczegóły dotyczące wyglądu zwierząt, nazwy gatunków oraz ich zwyczaje. Na pamiątkę spotkania z mamą Antka z II grupy - Żabek, wszystkie dzieci z przedszkola otrzymały książęczki o zwierzątkach oraz jogurty. To było niezapomniane spotkanie. Bo któż może lepiej nam opowiedzieć o zwierzętach ? tylko specjalista i rodzic z przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii Mucharskiej oraz synkowi Antkowi za wspaniałą edukację przyrodniczą, bliską dzieciom podczas pobytu na wsi, a dzieciom mieszkającym w mieście, które nie mają takiej możliwości, to wspaniałe spotkanie ze specjalistą, który posiada cenne informacje dotyczące tak istotnych tematów.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5