WIOSENNY EKOLOGICZNY POKAZ MODY

21 marca 2017 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" oficjalnie powitano wiosnę, zgodnie z naszą preferencją rozwoju- ekologicznie. Nie bez znaczenia było też Święto Ziemi, które należy godnie uczcić. Dzieci ze wszystkich grup tego dnia pięknie prezentowały się w ekologicznych strojach wykonanych z różnorodnych odpadów- butelek, kapsli, pudełek itp, zaprojektowanych przez najlepszych kreatorów mody- rodziców. Uroczystość przedszkolną otworzyła grupa II- Żabki pięknym przedstawienie o przyjściu wiosny i niebanalnym pokazem mody. Następnie wszystkie grupy prezentowały na scenie piosenki o tematyce wiosennej oraz o Ziemi, podkreślając, ze należy o nią szczególnie się troszczyć. Był czas na prezentację indywidualną strojów ekologicznym na scenie w scenerii iście wiosennej. To była piękna uroczystość przynosząca dzieciom i nam dorosłym dużo radości z nadzieją na przyjście wiosny.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za piękne przygotowanie kreacji ekologicznych. To dzięki Państwu inspiracji i współpracy z przedszkolem ten dzień był tak piękny, chodź za oknem  deszczowy, ale dla naszej Ziemi po zimie bardzo wskazany.