Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25 listopada nasze przedszkole gościło pluszowe misie z okazji Święta Misia. Od rana panowała ciepła i przyjazna atmosfera, za sprawa wizyty nietypowych gości w różnych rozmiarach, kolorach. Uroczystość rozpoczęła się po śniadaniu. Wszystkie grupy wraz z Paniami i misiami udały się wielką zabawę do sali teatralnej. Pani Natalia Kafara wychowawczyni z grupy "Żabek" poprowadziła imprezę przy współpracy z Paniami z pozostałych grup. To była bardzo radosna zabawa : tańce z misiami, konkursy i zawody sportowe, zagadki ukryte w pękających balonach, w których uczestniczyły dzieci i ich pluszowi przyjaciele. Dzieci z grup prezentowały przygotowane krótkie występy artystyczne o tematyce misiowej.  Było też zadanie specjalne dla Pań z przedszkola i gdyby nie ich asystenci z grupy, to byłoby trudne do wykonania. Dzieci również otrzymały dyplomy i nagrody w ramach zorganizowanego konkursu plastycznego " Mój miś", które można było podziwiać w galerii przedszkolnej. Na koniec zabawy dzieci otrzymały słodkie upominki- niespodzianki w postaci ciasteczek " Misie -Lubisie". To był niezapominany, bardzo radosny i ciepły dzień, bo misie przez cały dzień były w przedszkolu razem dziećmi. I jak tu nie kochać i przytulać się do misia w takim szczególnym dniu.