Zajęcia edukacyjne z ekologii

W przedszkolu w grupie IV " Pszczółki" i w grupie V "Sowy" realizowano Program profilaktyczny " Nasze Przedszkole jest EKO" inicjowany przez spółkę "LECH" w Białymstoku. Dzieci przez cały rok wykonywały różnorodne zadania edukacyjne, brały udział w akcjach zbierania makulatury, butelek, baterii, uczestniczyły w konkursach plastycznych z zakresu ekologii. Dbanie o środowisko naturalne jest istotną sprawa dla przyszłych pokoleń, by moc korzystać z zasobów Ziemi. W dniu 14 czerwca odbyły się zajęcia edukacyjne prowadzone przez przedstawiciela spółki " Lech" , podczas których dzieci uczyły się segregowania odpadów, wykazywania dbałości o otoczenie w sferze energetycznej i ekologicznej.

Dziękujemy za współprace Spółce " LECH" w zakresie edukacji ekologicznej przedszkolaków.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6