zajęcia edukacyjne z zootechnikiem

W dniu 18 marca 2016 roku w naszym przedszkolu dzieci z grupy " Motylek",  " Żabek", " Pszczółek" mogły uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez zootechnika Panią Sylwię Mucharską- mamę Antosia z grupy I " Motylki", pracownika Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Przedszkolaki nabyły oraz uporządkowały wiedzę dotyczącą zwierząt gospodarskich w związku z realizowaną tematyką wynikającą z planu edukacyjnego. dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i aktywnością. Dzieci mieszkające w mieście nie mające kontaktu ze zwierzętami gospodarskimi, dowiedziały się wielu istotnych rzeczy.

Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii Mucharskiej

pracownikowi Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka

za przeprowadzenie zajęć edukacyjnych oraz przygotowane  niespodzianki dla dzieci w formie bryloczków, kolorowanek, książeczek.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4