Dzień otwarty przedszkola

W dniu 8 marca w naszym przedszkolu "otworzyliśmy drzwi" dla naszych przyszłych przedszkolaków i wszystkich chętnych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z ofertą naszego przedszkola.

W tym dniu odwiedziło nas wiele "przyszłych" przedszkolaków. Dzieci, które przyszły z rodzicami, opiekunami miały okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli wszystkich grup przedszkolnych.

Z okazji "dnia otwartego" w naszej placówce wyświetlony został film edukacyjny "W krainie 1000 bocianów" autorstwa Polskiego Towarzystwa Ptaków. Odbyła się również II część warsztatów edukacyjnych dotyczących prawidłowej higieny jamy ustnej.

Wszyscy odwiedzający naszą placówkę z zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach muzycznych, plastycznych prowadzonych przez panie nauczycielki w poszczególnych grupach. Był też czas na zabawy swobodne z wychowankami przedszkola. Wszyscy świetnie bawiliśmy się i wymienialiśmy nasze spostrzeżenia z opiekunami przyszłych przedszkolaków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wstąpić w szeregi naszych przedszkolaków!!!