Organizacja pracy przedszkola w dniach

od 12. 04. 2021 r do 18. 04. 2021 r

Szanowni Państwo,

informujemy,  że w dniach 12.04. 2021 r. - 18. 04. 2021 r., nasze przedszkole będzie świadczyć swoje usługi stacjonarnie na wniosek uprzywilejowanych rodziców.

Wnioski zostaną Państwu udostępnione przez pracownika przedszkola.

Dzieci pozostające w domach mają możliwość korzystania z materiałów do nauki zdalnej sukcesywnie zamieszczanych na stronie internetowej przedszkola.

podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

z wyrazami szacunku

wz dyrektora przedszkola