Komunikat dotyczący funkcjonowania placówki w strefie czerwonej

Z uwagi na organizację pracy przedszkola informujemy:

Przyprowadzanie dzieci

Przyprowadzanie dzieci odbywa się wyłącznie z zabezpieczeniem ust i nosa oraz dezynfekcji rąk .

Rodzice przyprowadzają dzieci do godz. 8.30. Po upływie tego czasu drzwi przedszkola zostaną zamknięte.

Rodzice dzieci 5-6- latków wchodzą z dzieckiem  do przedszkola- klikają przygotowaną wcześniej kartą„ Stoperek”, wychodzą z placówki. Dziecko kieruje się do szatni, gdzie dyżur pełni personel przedszkola.

Rodzice dzieci 3-4 latków mogą wejść do szatni, dziecko od drzwi holu odprowadzane jest do sali.

Odbieranie dzieci:

W wyjątkowych sytuacjach można odbierać dziecko wyłącznie w godzinach godz.12.00-12.30 (proszę o zgłoszenie tego faktu z rana przyprowadzając dziecko)

Odbiór dzieci z przedszkola rozpocznie się od godz.14.00

PROSIMY O USZANOWANIE CZASU ODPOCZYNKU ZWŁASZCZA NAJMŁODSZYCH DZIECI I KRÓTKIE ZASYGNALIZOWANIE DZWONKIEM DO DRZWI CHĘĆ ODBIORU DZIECKA.

Rodzice sygnalizują przy drzwiach odbiór dziecka (podają imię, nazwisko  i grupę) i odbijają przygotowaną kartę „ Stoperek”.  Oczekują na dzieci 5-6-letnie przed drzwiami przedszkola .

Rodzice dzieci 3-4-letnich mogą wejść z dzieckiem do szatni, (prosimy o sprawną komunikację).

Do przedszkola przyprowadzane są jedynie zdrowe dzieci, bez objawów chorobowych (wysypka, gorączka, katar, itp.)

W związku z wystąpieniem  ognisk koronawirusa dziecku wchodzącemu do przedszkola mierzona jest temperatura.

Prosimy Rodziców ,aby nie tłoczyli się w holu przedszkola, przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa dla dobra własnego dziecka i innych, korzystających z usług przedszkola w okresie pandemii .

Wszelkie sprawy dotyczące pobytu dziecka w przedszkolu załatwiamy poprzez kontakt telefoniczny lub emailowy z wychowawcą grupy bądź sekretariatem przedszkola.

Pomocą służą również Panie dyżurujące przy drzwiach.

Rodziców prosimy o bezwzględne poruszanie się po placówce jedynie w strefie wspólnej – holu przedszkola.

Kontakty udostępnione są na stronie internetowej przedszkola w zakładkach grupowych.

tel: 85 661-38-55

e-mail: ps77@um.bialystok.pl