Komunikat dotyczący kwarantanny grupy III

" Biedronki"

W związku z bezpośrednim kontaktem dzieci i pracowników przedszkola  w grupie III " Biedronki" z wychowanką   posiadającą pozytywny wynik na obecność koronawirusa informuję, iż kwarantanna wskazanych do Sanepidu dzieci i rodzin będzie trwała do dnia 22.10.2020 r. W najbliższym terminie Rodzice wychowanków zostaną powiadomieni telefonicznie przez inspektorów Sanepidu o podjętych działaniach nakładających kwarantannę.

Zwracam się z apelem do Rodziców grupy III " Biedronki" o respektowanie podejmowanych decyzji we współpracy z Sanepdem i organem prowadzącym, które prowadzą do uregulowania sytuacji  i szybkiego powrotu do funkcjonowania w pandemii COVID-19 .

Proszę również o uszanowanie prywatności osób znajdujących się w izolacji lub kwarantanny z powodu koronawirusa. To jest bardzo trudna sytuacja dla osób zmagających się z podstępnym i nieprzewidywalnym w działaniach czasowych wirusem, jak również dla nas wszystkich z bliskiego otoczenia. Proszę o wykazanie się etyczną i odpowiedzialną postawą w czasach naznaczonych pandemią.

Życzę Państwu i  wychowankom grupy III " Biedronki" przede wszystkim dobrego zdrowia, aby jak najszybciej można było powrócić do codzienności , która jest tak ważna w naszym dobrym funkcjonowaniu i relacjach społecznych.