Przedłużenie terminu zamknięcia przedszkoli

Decyzją Prezydenta Miasta Białegostoku przedszkola będą zamknięte do dnia 24.05.2020 roku. Należy właściwie przygotować się pod kątem sanitarnym, opracować stosowne procedury , aby zapewnić bezpieczny pobyt dzieciom w placówkach przedszkolnym. Dalsze informacje dotyczące tej kwestii będą na bieżąco  przekazywane Rodzicom wychowanków " Rumiankowego Przedszkola".  Nauczyciele przedszkola będą zamieszczać na stronach grupowych materiały edukacyjne, pracując w trybie zdalnym, a także kontaktować się z Rodzicami przez komunikatory i funkcjonujące strony grupowe. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej.

Życzymy Rodzicom i Dzieciom przede wszystkim zdrowia a także wszelkiego dobra na każdy dzień.

Pozdrawiamy serdecznie Rodziców i n  naszych " Milusińskich"   z " Rumiankowego Przedszkola"