Badania logopedyczne w przedszkolu

W dniach: 25-26 września 2019 roku na terenie placówki odbędą się badania logopedyczne dzieci 4-6- letnich z grup: II, III, IV, V   przeprowadzone przez skierowanego logopedę z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku.

Badania  zakresu logopedii  w dniu 26 września 2019 roku od godz. 9.00 odbędą się :

- w grupie II „ Żabki”- dzieci 4- letnie

-w grupie IV „Biedronki”- dzieci 4- letnie

Badania  z zakresu logopedii w dniu 25 września 2019 roku od godz. 12.00 odbędą się:

- w grupie III „ Pszczółki”- dzieci 4-5-letnie

- w grupie V „ Sowy”- dzieci 5-6-letnie

Rodziców prosimy o podpisanie stosownej zgody na udział w badaniu specjalistycznym oraz klauzuli w związku z przepisami RODO u wychowawczyń w grupach.

Rodzice z grupy I-Motylki   dzieci 3- letnich mogą skonsultować się z logopedą w niepokojących przypadkach, po zgłoszeniu się do wychowawczyni w grupie.