Funkcjonowanie Przedszkola w Przerwie Wakacyjnej w 2019 roku

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w okresie wakacyjnym w miesiącu sierpniu 2019 r przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane urlopy wypoczynkowe  pracowników.

W miesiącu lipcu 2019 roku w przedszkolu będzie obowiązywała przerwa wakacyjna.

Prosimy Rodziców o deklarowanie obecności dzieci na miesiąc sierpień 2019 r wpisując się na listę u wychowawczyń w grupach.

 Rodzice, którzy będą musieli skorzystać z usług przedszkola dyżurującego w miesiącu lipcu 2019 r (  wyłącznie z Przedszkola Samorządowego Nr 87 przy ul. Magnoliowej 13 w Budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 5  w Białymstoku ) proszeni są o zgłaszanie takiej informacji do sekretariatu przedszkola.

Z możliwości korzystania z dyżuru w  innym przedszkolu mogą skorzystać wyłącznie Rodzice pracujący w podanych  terminach.

Deklarację zapisu dzieci na miesiące wakacyjne: lipiec i sierpień prosimy zgłaszać  w ustalonym terminie do dnia:                                        15 czerwca 2019 roku

 

         Prosimy Rodziców  o  realne i przemyślane składanie deklaracji korzystania

z usług przedszkola w okresie wakacyjnym wynikającej z planowej organizacji  placówki w zakresie żywienia i zapewnienia właściwej opieki dydaktyczno- wychowawczej.