KONKURS PLASTYCZNY PRZEDSZKOLNY "SIMONA KOSSAK- PRZYJACIELEM ZWIERZĄT"

Z okazji urodzin patrona Pani profesor Simony Kossak, który odbywa się w przedszkolu w Dniu Święta Patrona- 30 maja, organizowany jest od lat konkurs plastyczny pt" Simona Kossak- przyjacielem zwierząt". Wszystkie prace plastyczne dzieci zamieszczone w galerii przedszkola, biorą udział w konkursie. Teamtyka tygodnia, która jest realizowana we wszystkich grupach poświęcona jest Simonie Kossak . Dzieci słuchają gawęd, opowieści o Simonie z wykorzystaniem publikacji książkowych oraz albumu biograficznego autorstwa Lecha Wilczka " Spotkanie z Simoną" . Prace plastyczne dzieci dzieci świadczą o ich wiedzy o patronie przedszkola oraz przyrodzie. Nagrody zostały wręczone na forum przedszkola 1 czerwca 2017 roku w Dniu Dziecka.