Zajęcia dodatkowe od października

Szanowni Państwo,

Od października w naszym przedszkolu dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach dodatkowych.

W ofercie zajęć płatnych dostępne będą:

Mażoretki prowadzone przez panią Marię Gierasimiuk

Taniec współczesny prowadzony przez panią Katarzynę Misiuk.

Wszyscy rodzice, którzy chcą zapisać swoje dziecko na zajęcia powinni zgłosić tę informację wychowawczyni grupy poprzez skrzynkę grupową w następujący sposób:

Ja niżej podpisany/a ..............................(imię i nazwisko rodzica) zgłaszam chęć uczestnictwa mojego dziecka ................................. (imię i nazwisko dziecka) w zajęciach dodatkowych płatnych: ...................................... (wpisać rodzaj zajęć: mażoretki, taniec współczesny).

data, podpis rodzica

Na podstawie uzyskanych od Państwa informacji zostaną podjęte decyzje związane z organizacją zajęć.

Ostateczny termin nadsyłania informacji upływa

we wtorek 22. 09. 2020 r. o godzinie 15.00.

Serdecznie zapraszamy.

miejsce na załącznik(i)
(ale nie zdjęcia)

tu mogą być wyświetlane zdjęcia