Zaproszenie na zajęcia rytmiczno - muzyczne z elementami układów taneczno - marszowych

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na zajęcia rytmiczno - muzyczne prowadzone przez Panią Marię Gierasimiuk - choreografkę i trenerkę tańca ludowego, współczesnego, sztuki mażoretek.

Pani Maria w wyniku swojej wieloletniej współpracy z naszą placówką wielokrotnie miała okazję zaprezentować swoje wszechstronne umiejętności z pedagogiki tańca i zabaw muzyczno - rytmicznych.

Zajęcia skierowane są zarówno do dziewcząt, jak i do chłopców. W ramach zajęć dzieci rozwiną swoje poczucie rytmu muzycznego, zdolności taneczne i manualne, ale również dobrą prezencję, pełną gracji, elegancji, zwinności oraz pewności siebie.

Zajęcia są płatne.

Od II semestru roku szkolnego 2020/ 2021 na zajęcia mogą już uczęszczać wychowankowie najmłodszych grup przedszkolnych.

Osoby chętne prosimy o zapisy u wychowawczyni grupy.

Serdecznie zapraszamy :)

Premium Vector | Cute children characters marching band