Dzień kropki

W środę 15. 09. 2021 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - czyli święto kreatywności, odkrywania swoich mocnych stron, wiary we własne możliwości, odwagi w ich realizację. Aby pomóc dzieciom poczuć atmosferę wydarzenia rodzice w miarę możliwości wyposażyli dzieci w strój z kropkami - bluzeczki, spodnie.

Zabawa była wspaniała. Od początku dnia towarzyszyły nam różnokolorowe kropki: małe, duże, kolorowe, pstrokate. Kropki wskakiwały na nasze ubrania, segregowaliśmy je, przeliczaliśmy, porównywaliśmy ich wielkość, przeprowadzaliśmy kropkę przez labirynt, Zaprojektowaliśmy również kropkowy dywan i wykonaliśmy kredową dekorację w naszym ogrodzie przedszkolnym.

Na koniec wspaniałej zabawy każdy otrzymał piękny dyplom w nagrodę za dobrą zabawę.